تاریخ: شنبه 31 فروردين 1398

اولین و تنها تولید کننده چمن مصنوعی در ایران

(تحت لیسانس Thilolon هلند)

خدمات پس از فروش آسیا چمن

سیا چمن با تجهیز واحد خدمات پس از فروش خود به پیشرفته ترین مااشین آلات نگهداری و سرویس چمن مصنوعی ، این امر را به صورت كاملا مكانیزه انجام می دهد . با استفاده از خدمات پس از فروش آسیا چمن ، سطح چمن همیشه استاندارد ، یكنواخت و آماده بازی خواهد بود. تیم فنی مجرب و كار آزموده آسیا چمن مناسب ترین وبهترین سرویس را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.
گروه خدمات پس از فروش آسیا چمن همواره با بازرسی دوره ای از پروژه ها با انجام تستهای مختلف صاحبان زمین های ورزشی را از سلامت چمن مصنوعی خود مطمن می سازند.

 

دستگاه های مدرن مكانیزه
آسیا چمن با استفاده از تكنولوژی روز اروپا و با استفاده از دستگاههای نصب و نگهداری كاملا مكانیزه ( SMG آلمان) از پیشگامان منحصر به فرد نصب و اجرا چمن مصنوعی به شمارمی رود.

 

توزیع و تراز فیلرها
در سیستم های استاندارد فوتبال كه دارای فیلر (شن وگرانول ) هستند ساختار و نظم این مواد بسیار مهم است . بطوری كه در سیستم های فیلر دار چمن مصنوعی انعطاف پذیر ی و نرمی چمن برای جذب ضربه بستگی به میزان نظم و پراكندگی مرتب فیلرها در همه قسمتهای زمین دارد. 
دستگاه(SAND MATIC) این امر را ممكن میسازد. با استفاده از این دستگاه مقدار دقیق شن و گرانول لاستیك در هر متر مربع چمن مصنوعی تنظیم وپر شده ، وبوسیله سیستم برس این دستگاه پایل های چمن در بهترین وضعیت قرار خواهند گرفت.

 

کلیه حقوق ایت سایت متعلق به شرکت آسیا چمن-می باشد. طراحی سایت توسط ایکامیران